Meist

Kes on Gerly

Minu nimi on Gerly Siimenson. Olen ettevõtte VirtuaalAssistendid asutaja ja virtuaalne assistent.

Olen naine, kes peab oluliseks enesearenguga tegelemist ja tervise ning peresuhete eest hoolitsemist. Huvitun psühholoogiast, armastan kunsti, muusikat, ilu, loomingulisi ülesandeid, väljakutseid.

Minu tugevused on empaatilisus, abivalmidus, sõbralikkus, kuulamisoskus, õppimisvõime ja -tahe, distsiplineeritus, vastutustunne, süsteemsus, kohusetundlikkus, loomingulisus ja visadus. Tuginen selle loetelu kirjutamisel ka oma endiste kolleegide ja sõprade öeldule.

virtuaalassistent on asukohast sõltumatu

Teekond ettevõtjaks

Omandasin sekretär-personalitöötaja elukutse Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis 2011. a. Sellele järgnes väga põhjalik ja kaua kestev praktika kolmes erinevas asutuses.

Erialast tööd oli raske leida uude linna elama asudes, kedagi ei tundnud. Töötasin enne veel 3 aastat klienditeenindajana kohvikus ja a la carte restoranis. Esimene erialane töökoht oli SA Viljandi Haigla Psühhiaatriakliinikus sekretär-arhivaarina, kus ma sain täita väga vastutusrikkaid ülesandeid ja olin sinna personali soojalt vastu võetud ning hiljem igatsetudki. Kahjuks ei saanud ma jääda sinna kauaks, sest kolisime perega Helsingisse, kus elasime 6 aastat. Seal sain ma töötada väikeettevõttes sekretär-asjaajajana aastakese, käisin kursusel ning omandasin soome keele oskuse. Mul on kolm poega. Olin vanimale pojale koduõpetaja ühe aasta.

Olles pikalt teinud laste kõrvalt vaid “tööampse” ning läbinud erinevaid koolitusi, jõudsin lõpuks praeguse avastuseni- hakkasin pakkuma virtuaalse assistendi teenust. Idee tuli Eesti Töötukassa karjäärinõustajalt, kes võttis arvesse minu eriala. Aga otsuse eest, hakata ettevõtjaks, saan ma olla tänulik iseendale. See nõudis suurt tööd endaga, uskumuste ja hirmude ümber muutmist ja julgust. Olen varasemalt olnud pigem väga tagasihoidlik ja tahaplaanile hoidev, samas, lapsepõlve peres olin ma vanim laps ja harjunud aitama ning hoolitsema asjade eest, vastutama. Minu ema on laojuhataja. Juba lapsena imetlesin kontorit, kus ta töötas ja mulle meeldisid tema töövahendid – arvuti, auguraud, värvilised märkmepaberid, märkmikud, kaustad, kõik, mis büroo juurde kuulub.

29.06.23 sai minu ettevõte 2 aastaseks! Ma ei ole kunagi õnnelikum olnud.

Olen tohutult palju õppinud ja avastanud oma võimeid ning seda, kuivõrd ma naudin inimeste aitamist. Eriti selliste inimeste, kelle tegevust juhib eelkõige missioonitunne, soov muuta maailma paremaks. Näiteks, terapeudid, psühholoogid, enesearengu mentorid. Just niisugused ilusad inimesed ongi seni olnud minu kliendid.

Ma tean, et teen õiget asja, sest ärkan iga päev põnevuse ja rõõmuga, olen uudishimulik, ammutan pidevalt uusi teadmisi ning miski ei tundu kohustusena. Erinevalt tavapärasest sekretäritööst või arhiivitööst pakub virtuaalse assistendina tegutsemine pidevat väljakutset ning arenemise võimalust. See töö on asukohast sõltumatu ja paidlik. Nii nagu kliendid valivad teenuseid, saame ka meie valida kliente, kellega koostööd teha. Üks olulisim asi assistendi valikul on minu arust see, et teda huvitaks tõeliselt sinu tegevusvaldkond. See tagab ka kõrge töömotivatsiooni.

Assistendina olen võtnud turunduse ja sotsiaalmeedia suuna. Armastan kujundada ka ilusaid visuaale ja genereerida häid ideid, aitamaks kaasa kliendi edule. Oskan seadistada Facebooki reklaame Ads Manageris ja tean, missugune sisu, millisesse sotsiaalmeediakanalisse kuulub. Minu lemmikud valdkonnad on psühholoogia, teraapiad, eneseareng ja tervislik toitumine.

Kaks pead on parem kui üks, viis on parem kui neli, kuus on veel parem kui viis. Minu soov on klienti alati aidata. Kasvõi sellega, et suunata ta õige inimese juurde. Et oleks rohkem võimalusi abiks olla ja klient leiaks kõige õigema assistendi, olen loonud oma väikese meeskonna, milles iga liige omab erinevaid väärtuslikke oskusi ning teadmisi.

notepad, mobile, notebook-3316997.jpg

Missioon

Olles ise ettevõtjatena läbinud mitmeid raskuspunkte, oskame ja tahame aidata sind, kes sa alustad ettevõtlust või tegutsed ammu aga oled üle koormatud liiga paljude tegevustega, mis ei kuulu otseselt sinu professiooni ja röövivad väärtuslikku aega. Meie edu on see, kui meie klientidel läheb hästi ja nad saavad tegeleda oma põhitegevusega. Meie kliendid on mikro- ja väikeettevõtted, koolitajad ning professionaalid.

“Soovid jõuda kiiresti, mine üksi, soovid jõuda kaugele, läheme koos”
- Aafrika vanasõna ja meie moto

Meie tiim

Gerly Siimenson

Gerly Siimenson

Administratiivsed tegevused,
sotsiaalmeedia, Canva kujundused,
meiliturundus

Kristi Moorits

Kristi Moorits

Kodulehtede tegemine/haldamine,
sotsiaalmeedia haldus,
Canva kujundused

Elle-Mikiver

Elle Mikiver

Virtuaalassistent,
administratiivsed tegevused,
kujundused, sotsiaalmeedia

Margarita Lilienthal

Margarita Lilienthal

Raamatupidamine, investeeringud,
ettevõtlus ja konsultatsioonid

Reneli Tikerpuu

Professionaalne kujundaja,
virtuaalassistent

Jelizaveta Naarits

Jelizaveta Naarits

Kodulehtede tegemine/haldamine,
Canva kujundused, maandumislehed

Kristel Kruuse

Kristel Kruuse

Tekstitoimetus, korrektuur,
raamatupidamise assisteerimine

Monika Schults

Monika Schults

Copywriter,
reklaamtekstide kirjutaja

Reelika Kriisa

Reelika Kriisa

Personalipartner,
virtuaalassistent

Tarjet Truks

Tarjet Truks

E-poe/kodulehtede tegemine/haldamine
ja tagatoa korrashoid

Maile Kiissa-Truks

Maile Kiissa-Truks

Tervisetoodete arendaja,
Tootearendusest kuni veebihalduseni

Kätlin Murel

Kätlin Murel

Sotsiaalmeedia spetsialist, Canva kujundused Administratiivsed tegevused