Kristel Kruuse

Kristel Kruuse

Virtuaalassistent Kristel tutvustus

Kristel on kahe armsa lapse ema ja abikaasa. Lisaks eelnevatele tiitlitele on ta raamatupidaja kohalikus omavalitsuses.

Kristel lõpetas 2019. aastal Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis raamatupidaja eriala ja tal on raamatupidaja 5. taseme kutsetunnistus. Toona väga väikeste laste kõrvalt koolis käies lubas Kristel endale, et mitte kunagi enam ei võta ta kooliteekonda jalge alla, kuid aastasest pausist piisas ja 2020. aastal astus ta Eesti Maaülikooli ridadesse maamajandusliku ettevõtluse ja finantsjuhtimise erialale.

KRISTEL AITAB SIND JÄRGMISTE TEGEVUSTEGA:

  • Tabavate ja väikeste krutskitega tekstide kirjutamisel
  • Blogi kirjutamisel
  • Olemasolevate tekstide korrigeerimisel
  • Tekstitoimetusega
  • Reklaamtekstidega
  • Andmesisestusega
  • Raamatupidamisega seotud tegevustes, nt arvete koostamine (täisteenust ei paku)

Oma erialale (raamatupidamine) lisaks naudib Kristel tekstide korrigeerimist ja ta on selles väga hea. Ta on õppinud Tartu Ülikooli eesti ja soome-ugri keeleteaduskonnas ning mõnda aega töötanud korrektorina. Kristelile meeldib, kui tekstid on ladusad, keeleliselt korrektsed ja kergesti loetavad. Tema arvates on ennast kirjalikult palju lihtsam väljendada kui suuliselt.


Kristel peab olema pidevas liikumises, mitte selle sõna otseses tähenduses, vaid ta tahab pidevalt areneda – õppida midagi uut, saada paremaks oma töös ja inimesena. Kristel peab ennast üsna ambitsioonikaks, kuid oma ambitsioonide saavutamiseks kasutab pigem ohutumaid radasid. Ta ei ole oma loomult riskija.


Vabal ajal naudib Kristel raamatute lugemist ja aegumatute seriaalide vaatamist – üheks lemmikuks on “Sõbrad”, sest seal on tema masti huumor.

Kui sa vahel tunned, et oleks vaja veel ühte silmapaari, kes sinu tekstile pilgu peale heidaks või seda hoopis ise koostaks, siis võta julgelt ühendust    –>