Monika Schults

Monika Schults

Virtuaalassistent Monika tutvustus

Copywriter Monika on pühendunud just reklaamtekstide kirjutamisele ja on vajadusel ka sulle rõõmuga abiks.

MONIKA on tark, sõbralik, hooliv ja väga sügav inimene, kelle jaoks kirjutamine on kunst, mille abil inimesi inspireerida ja erinevaid tundeid esile kutsuda. Kui temalt küsida, kuidas ta reklaamtekstide kirjutamiseni jõudis, siis vastab ta tõenäoliselt, et kirjutamine jõudis hoopis temani, mitte vastupidi. Kirjutamine on tema elus alati olulisel kohal olnud ja kindlasti on sellele teekonnale jõudmist toetanud ka tema armastus raamatute lugemise vastu.

MONIKA AITAB SINU TEKSTID MÜÜVAKS MUUTA

    • Kodulehel
    • Sotsiaalmeedias
    • Uudiskirjades
    • Maandumislehel
    • Reklaamkuulutusel jm.

Monika endast

Minu kirg kirjutamise vastu tärkas juba üsna noorena. Nautisin kooli ajal just kirjandite ja muude tekstide kirjutamist. Gümnaasiumis õppides läbisin meedia valikaine ning panustasin ka koolilehte lugude kirjutamisega. Minu tõsisem karjääritee sai hoo sisse just suures meediakontsernis töötades. Mitte küll ajakirjanikuna vaid trükimeediasse reklaamilahenduste pakkumisega ettevõttes AS Ühinenud Ajalehed, mis on tänaseks liidetud Postimees Grupiga. See viis mind omakorda turundust õppima, kuna soovisin müügi- ja turunduspsühholoogiat paremini mõista. Tänu omandatud erialastele teadmistele ja üle 10-aastasele müügitöö kogemusele mõistan ka mõjustamise psühholoogiat, mida rakendan tekstide kirjutamisel.

Olen vabakutselisena kirjutanud tekste erinevatesse turunduskanalitesse. Kasutan kirjutamisel tõestatud copywriting’u tehnikaid, mille olen omandanud erinevatel kursustel osaledes ja erialast kirjandust lugedes. Hea reklaamteksti kirjutamine nõuab aega, mida sul ei pruugi ettevõtjana olla. Kui vajad head teksti ettevõtte veebilehele, müügilehele, uudiskirja või sotsiaalmeediasse, võta ühendust ja arutame, kuidas saan sulle kasulik olla.

Aitan sul õigete sõnade abil kliente leida ja müügikäivet kasvatada! Võta julgelt ühendust     –>