Kristi Moorits

Kristi Moorits

Virtuaalassistent Kristi tutvustus

KRISTI on energiline, rõõmsameelne ning ettevõtlik naine, kes lisaks turundusassistendi ametile täidab oma elus veel mitmeid tähtsaid rolle. Nimelt on ta elukaaslane ja tütre ema ning sõsar kahele vanemale õele ning nooremale vennale. Lisaks kõigele eelnevale on Kristi erialalt personalijuht. Naine nagu orkester! Praegu rakendab ta oma oskusi kodulehe loomise ja haldamise ning sotsiaalmeedia halduse vallas virtuaalse assistendina.

Kristi on õppinud Mainori Kõrgkoolis personalijuhtimise erialal ja töötas neli aastat sekretär-personalispetsialistina ühes põllumajandusettevõttes. Kristi on juba 13 aastat virtuaalselt abistanud põhitööde kõrvalt ka ühte koolitusasutust, kus ta enamasti tegeleb kodulehe ehituse ja haldamisega, facebooki reklaamide koostamise ja postitustega, osalejate registreerimise ning paljude muude jooksvate ülesannetega. Alguses tegi ta seda vabatahtlikuna, hiljem sai tema panus ka tasustatud. Kristi on äärmiselt tänulik inimesele, kes talle seda võimalust pakkus, sest antud kogemus on kasvatanud nii tema oskuste pagasit kui ka teda ennast inimesena. Selline töötamisviis on andnud talle tohutu enesedistsipliini ja ajajuhtimise oskuse.

KRISTI AITAB SIND JÄRGMISTE TEGEVUSTEGA:

  • Sotsiaalmeedia plaani koostamisel, sotsiaalmeedia haldamisel
  • Tasulise Facebooki reklaami loomisel
  • WordPress kodulehe loomisel ja haldamisel
  • Erinevate visuaalide kujundamisel
  • Turundusideede genereerimisel
  • Info ja kontaktide otsimisel
  • Administratiivsete tegevustega

Kristile meeldib pidevalt oma teadmisi täiendada ja seetõttu osaleb ta tihti erinevatel koolitustel. Ta on edukalt läbinud Virtuaalse assistendi kuuenädalase mentorprogrammi, Sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklassi, osalenud Kodulehe tegemise väljakutsetel ja erinevatel ettevõtlust toetavatel koolitustel. Lisaks õpib ta iseseisvalt Turunduslaboris parimatelt praktikutelt turundusvallas. Kristi peab väga oluliseks hoida end pidevas arengus ja värske infoga kursis, sest tänapäeva kiirete innovatsiooniprotsessidega tuleb sammu pidada.

Kristi on varajane ärkaja, mis annab võimaluse lugeda segamatult erinevaid enesearengu raamatuid. Palgatöötajast ettevõtjaks kasvaski ta tänu teadmisele, et saab ka teistmoodi elatist teenida ja oma unistused ellu viia.

Kristi hobideks on iluaiandus ja tervisesport. Külmal perioodil, kui veel aias midagi teha ei saa, juhendab ta intervalltreeningut, suveperioodil leiab Kristi aias nokitsemast. Talle meeldib luua ilu ja korda enda ümber.

Valdkonnad, milles ta saab oma teadmiste ja kogemustega aidata on kindlasti sport, iluaiandus, koolitused, iluvaldkond. Võta julgelt ühendust    –>