Elle Mikiver

Elle-Mikiver

Virtuaalassistent Elle tutvustus

Elle on keskendunud ja sihikindel inimene, kes naudib uute väljakutsete vastuvõtmist. Ta töötas kontoris assistendina ja on selle kõrvalt end pidevalt koolitanud nii enesearengu teemadel kui ka ettevõtluse ja digipädevuse valdkonnas. Soov oli ise enda elu suunata ja midagi ette võtta.

2022 aastal tegi ta oma elus kannapöörde ja leidis tee Assistendikooli ning hakkas järjest erinevatest VA tööga seotud kursustest osa võtma. Näiteks on Elle läbinud Assistendikooli 6-nädalase grupimentorluse “Virtuaalse assistendi stardipunkt” ja Assistendikooli ning Sigrit Säga koostöös valminud “Koolitaja assistendi meistriklassi”, mis andis suurepärased oskused assisteerimaks just koolitajaid. Sealt algas tema uus teekond teenuse pakkujaks. Sellest hetkest alates on Elle pidevalt avatud uutele võimalustele ja väljakutsetele, et jätkuvalt oma oskusi täiendada ja inimesena kasvada. Sellest sügisest õpib ta lisaks Tallinna Majanduskoolis virtuaalassistendiks.

ELLE AITAB SIND JÄRGMISTE TEGEVUSTEGA:

  • Andmesisestus
  • Registreerimisvormide loomine ja haldamine
  • Kujundustööd Canvas
  • Erinevate Exceli tabelite koostamine ja analüüsimine
  • E-postkasti haldamine
  • Facebooki lehe ja gruppide loomine, kujundamine
  • Uudiskirjade ja maandumislehtede loomine
  • Väljakutsetel ja Zoomis taustajõuks olemine

Elle endast

Olen kahe lapse ema ja abikaasa. Kuna tegelen ka käsitööga, siis enim meeldivad mulle aeganõudvad ja süvenemist vajavad tööd. Naudin oma aega lähedastega ja looduses olles. Kõige tähtsam on teha asju, mis teevad õnnelikuks ja täidavad positiivsete emotsioonidega.

Mind laeb energiaga ka õppimine ja uued väljakutsed. Meeldib otsida ja leida lahendusi, omandada uusi teadmisi, osaleda huvitavates projektides, teha koostööd. Seetõttu olen ka osa Koostöökompassist. See on kolme virtuaalassistendi poolt loodud ettevõtmine, mis oma esimese koostööna korraldas Eestis esimese füüsilisel kujul toimuva Virtuaalassistentide päeva. Praegu pakume tasuta ja tasulisi veebiseminare, kuhu kutsume rääkima huvitavaid inimesi ja oma ala spetsialiste põletavatel teemadel, toome omavahel kokku erinevaid teenuspakkujaid ja loome pinnast koostöödeks.

Virtuaalse assistendina olen avatud uutele klientidele, ootan põnevusega. Õppides jätkuvalt Tallinna Majanduskoolis, saan pidevalt juurde teadmisi ja oskusi, et veel parem assistent olla.

Kui just praegu on puudu üks tubli, asjatundlik, tegus, õpihimuline ja särasilmne virtuaalne assistent, kellele lausa meeldivad väljakutsed, kirjuta     –>

ja maini Ellet. 🙂