Reneli Tikerpuu

Virtuaalassistent Reneli tutvustus

Kujundaja, küljendaja Reneli on spetsialiseerunud kujundustöödele ja on sulle rõõmuga abiks ka virtuaalse assistendina, näiteks päringute tegemise, info otsimise, sotsiaalmeedia ja kodulehe haldamise jpm. Reneli loob sulle brändi visuaali logost kuni sotsiaalmeediapostitusteni.

RENELI on tegus, õpihimuline, rõõmsameelne, positiivse ellusuhtumisega, ettevõtlik naine, kes tegutseb mitmes valdkonnas. Erialalt on Reneli infosüsteemide (IS) analüütik, kes teinud ärianalüütikuna (Business Analyst) analüüse suurematele Eesti riiklikele infosüsteemidele. Praegu rakendab ta oma teadmisi ja oskusi küljenduses, graafilises disainis, kodulehtede halduses (peatselt ka loomises) ja sotsiaalmeedias virtuaalse assistendina.

RENELI AITAB SIND JÄRGMISTE TEGEVUSTEGA:

  • Raamatute, e-raamatute küljendamisel ja kujundamisel (ka kaante disain)
  • Raamatu väljaandmise protsessil igas etapis – käsikirjast valmis raamatuni
  • Erinevate visuaalide (nii trükiste kui digitaalsete materjalide) küljendamisel ja kujundamisel, ka dokumentide ühtsele disainile viimisel jne.
  • Kujunduse ja graafilise disaini lahendustes (logo, brändi visuaalne identiteet, kasutajaliidese ja kodulehe kujundus)
  • WordPress kodulehe haldamisel (peatselt ka loomisel)
  • Sotsiaalmeedias visuaalide ja postituste loomisel ning tegemisel
  • Turundusideede genereerimisel

Reneli on süviti õppinud infotehnoloogiat (nii analüüsi, programmeerimist, kui ka administreerimist) Tallinna Majanduskoolis, Eesti Infotehnoloogia Kolledžis ning lõpetanud cum laude Tallinna Tehnikaülikooli IS ja tarkvaratehnika eriala (informaatika magister). Erialaga seotud ametitelt on ta töötanud nii IS halduri (tugiisik, klienditeenindaja), infotehnoloogia (IT) süsteemide analüütiku, ärianalüütiku, projektijuhi, testija ning ka IT ja IS talituse juhina. Seega, tema tehniline võimekus virtuaalse assistendina on garanteeritud.

Peale laste saamist otsustas Reneli pöörduda IT poole pealt tagasi kunsti ja loovamate lahenduste juurde. Seejärel asus ta õppima küljendust ja kujundust erinevatel koolitustel ja kursustel kõrgkoolides ning koolitusettevõtetes. Nüüdseks ongi sellest kujunenud tema põhitegevusala.

Viimaste aastate jooksul on Reneli õppinud erinevatel kursustel juurde graafilist disaini ja kujundust, küljendust, fototöötlust. Lisaks on ta õppinud tundma prinditehnoloogiaid, võimalusi (ka puudusi), värve ja paberimaailma. Need teadmised aitavad mõista, kuidas luua kujundusi, mis ka paberil ilusad oleksid.

Igapäevasteks tööriistadeks ongi tal professionaalsed kujundusprogrammid nagu Adobe Illustrator, InDesign ja Photoshop, kuid lihtsamateks, kiiremateks töödeks kasutab ta ka Canvat, Painti, NETi ja Lumen5. Ja just kõigi nende programmide kooskasutamine annab kõige rohkem ja paremaid võimalusi. Näiteks logo tegemisel kasutabki ta enamasti korraga Canvat, Illustratorit ja vahel ka Photoshopi.

Renelile meeldivad raamatud ja lugemine. Läbi raamatute on ta elus palju õppinud ja kasvanud. Seetõttu on ta ka enesearengu ja lasteraamatute väljaandja ning kirjastuse omanik.

Reneli hobideks on karma-astroloogia ja sünnikaartide koostamine. Lisaks meeldib Renelile tervislik elustiil, liikumine, looduses olemine, toiduvalmistamine ja küpsetamine ning loodusravi.

Valdkonnad, milles ta saab oma teadmiste ja kogemustega aidata, on kindlasti eneseareng, raamatud, tervislik elustiil, toitumine, kokkamine, koolitused, iluvaldkond, esoteerika.

Kui vajad abi näiteks oma esimese raamatu või märkmiku väljaandmisel või ühtse brändivisuaali loomisel, on Reneli just kõige õigem valik. Võta julgelt ühendust   –>