Gerly Siimenson

Gerly Siimenson

Virtuaalassistent Gerly tutvustus

Saame tuttavaks, mina olen Gerly, virtuaalne assistent, brändi VirtuaalAssistendid looja, viimasel aastal aina enam VA teenuse vahendaja, 11-liikmelise tiimi juht, suhtearendaja, turundaja ja juhi rollis oma ettevõttes ja veidi vähem virtuaalse assistendi rollis, sest meeskond on nii palju toeks.

Erialalt olen sekretär-personalitöötaja. Virtuaalne assistent olen olnud pea 3 aastat. Olen lõpetanud Assistendikooli grupimentorluse ja Koolitaja assistendi meistriklassi.

Mulle meeldib algatada projekte, luua midagi, organiseerida, luua süsteemi, planeerida, viia koostööks kokku inimesi ja ise olen samuti koostöö entusist. Kuulun juba 2. aastat sellisesse vahvasse 3-liikmelisse koosseisu nagu Koostöökompass, kellega korraldame veebiseminare ja nüüd juba teist aastat Virtuaalassistentide päeva.

Mul on alati mingid ideed sahtlis ja loon midagi. Nii praegugi aga kõike kohe välja ei räägi. Olen loonud kalendermärkmiku (mis on ka enesehoole ja enesearengu päeviku eest) Sinu assistent, mis ilmus juba 2. aastat.

GERLY TEENUSED

 
VA TEENUSE VAHENDAJANA

𝟏. Strateegiakõned

Olen rõõmuga nõus kliendi või uue potensiaalse kliendiga virtuaalselt kohtuma, ideid põrgatama ja jagama, kuidas mina näen nt tema kodulehte, sotsiaalmeediat või ettevõtte süsteeme, mis seal saaks paremini teha minu arust ja kas ning kuidas virtuaalne assistent võiks tema ettevõttes abiks olla.

𝟐. Ettevõtte tugiteenuste vahendamine

Olen sillaks klientide ja tiimi liikmete vahel, viies kokku tööpakkuja ja tema jaoks õige töö teostaja.

 

Tagasiside kliendilt:

“𝑆𝑖𝑖𝑎 𝑝𝑖𝑔𝑒𝑚 𝑘𝑖𝑟𝑗𝑢𝑡𝑎𝑛 𝑚𝑖𝑑𝑎 𝑚𝑎 𝑡𝑜̃𝑒𝑙𝑖𝑠𝑒𝑙𝑡 𝑖𝑚𝑒𝑡𝑙𝑒𝑛. 𝐺𝑒𝑟𝑙𝑦 – 𝑠𝑖𝑛𝑢 𝑎𝑠𝑗𝑎𝑙𝑖𝑘𝑘𝑢𝑠𝑡 𝑙𝑒𝑝𝑖𝑛𝑔𝑢𝑡𝑒, 𝑎𝑟𝑣𝑒𝑡𝑒 𝑗𝑎 𝑎𝑗𝑎𝑘𝑎𝑠𝑢𝑡𝑢𝑠𝑒 𝑜𝑠𝑎𝑠 𝑜𝑛 𝑣𝑎̈𝑙𝑗𝑎 𝑡𝑜̈𝑜̈𝑡𝑎𝑡𝑢𝑑 𝑠𝑢𝑢𝑟𝑒𝑝𝑎̈𝑟𝑎𝑛𝑒 𝑠𝑢̈𝑠𝑡𝑒𝑒𝑚 𝑗𝑎 𝑠𝑒𝑒 𝑡𝑒𝑒𝑏 𝑎𝑠𝑗𝑎 𝑛𝑖𝑖 𝑠𝑒𝑙𝑔𝑒𝑘𝑠 𝑗𝑎 𝑚𝑜̃𝑖𝑠𝑡𝑒𝑡𝑎𝑣𝑎𝑘𝑠. 𝐽𝑎 𝑘𝑎 𝑠𝑒𝑒, 𝑒𝑡 𝑜𝑠𝑘𝑎𝑠𝑖𝑑 𝑚𝑒𝑖𝑑 𝑛𝑖𝑖 𝑘𝑒𝑟𝑔𝑒𝑠𝑡𝑖 𝑅𝑒𝑛𝑒𝑙𝑖𝑔𝑎 𝑘𝑜𝑘𝑘𝑢 𝑣𝑖𝑖𝑎. 𝑂𝑠𝑘𝑎𝑑 𝑜𝑚𝑎 𝑘𝑙𝑖𝑒𝑛𝑡𝑒 𝑗𝑎 𝑛𝑒𝑛𝑑𝑒 𝑣𝑎𝑗𝑎𝑑𝑢𝑠𝑖 𝑙𝑢𝑔𝑒𝑑𝑎, 𝑖𝑠𝑒𝑔𝑖 𝑘𝑢𝑖 𝑛𝑎𝑑 𝑖𝑠𝑒 𝑠𝑒𝑑𝑎 𝑣𝑒𝑒𝑙 𝑒𝑖 𝑜𝑠𝑘𝑎.”
– 𝑅𝑒𝑒𝑡 𝐻𝑖𝑛𝑑𝑢𝑠 𝑀𝑢𝑢𝑡𝑢𝑠𝑡𝑒 𝐴𝑡𝑒𝑙𝑗𝑒𝑒`𝑠𝑡.

VA TEENUSE VAHENDAJANA

𝟏. Meiliturundusplatvormi haldamine, konto loomine, uudiskirjade vormistamine, kontaktide haldamine.

𝟐. Canva kujundused: slaidid, loengumaterjalid, tööraamatud, täidetavad PDF-id, postitused, päised jne

𝟑. Info otsimine internetist.

𝟒. Pakkumiste saatmine.

𝟓. Online sündmustel assisteerimine.

Kuna meie tiimis on palju inimesi, virtuaalseid assistente ja teisi spetsialiste, siis olen oma teenused niiöelda koomale tõmmanud, et täita oma rolli ettevõtte juhina aga olen siiski avatud pakkumistele ja valmis läbirääkima.

Kui tunned, et oleks vaja tööprotsesside hõlbustamiseks ideid põrgatada või soovid tagasisidet sellele, kuidas mõjub Sinu koduleht või sotsiaalmeedia, ootan Sind broneerima tasuta pooletunnist konsultatsiooni minuga.

Anna mulle eelnevalt, registreerudes, teada, millest juttu tuleb. Räägime läbi, mis on Sinu ettevõtte eesmärgid, takistused ja kas ning kuidas virtuaalassistent võiks olla Sinu ettevõttes abiks. Saad selgema pildi sellest, kuidas virtuaalse assistendi abi sulle aega vabastab ning päästab tüütutest või rasketest kohustustest. Saad selge pildi koostöö toimumisest virtuaalse assistendiga ning arusaama, kas VA teenus on Sulle.

Kõne saab broneerida  –>