Jelizaveta Naarits

Jelizaveta Naarits

Virtuaalassistent Jelizaveta tutvustus

Jelizaveta on personalivaldkonna kogemusega virtuaalne assistent. Tema teekond algas 6-nädalasest meistrikursuse programmist, mis keskendus koolitaja assisteerimisele.

Siis tuli Jelizaveta jaoks taas päevakorda aastate eest omandatud andragoogika ehk täiskasvanuharidus. Läbinud koostööpraktika alustava täiskasvanukoolitaja juures, mõistis ta, et see on eelistatud suund   virtuaalassistendina.

Jelizavetal paneb silma särama maandumislehtede ja Canva kujunduste loomine, samuti on rõõmuga abiks meiliturundusele hoo sisse andmisel.

Kui Sa soovid kavandada väljakutset või koolitust, siis Jelizaveta võtab enda kanda olulised, aga aeganõudvad toimetused (näiteks Facebooki grupi haldamine, info edastamine koolituse ajal ja selle järgselt). Kui oled koolitaja karjääri teekonna alguses, mõtleb Jelizaveta hea meelega Sinuga kaasa, annab nõu ja näpunäiteid, kuidas viia läbi efektiivseid koolitusi täiskasvanute õpetamise vaatenurgast.

Jelizaveta on läbinud  mitmeid kordi kodulehe tegemise õppenädala, tal on võimekus võtta Sinu kodulehe sisu haldamine üle, nii on oluline info alati asjakohane. Lisaks saab ta vajadusel abiks olla ka kodulehe üles ehitamisel.

Kui Sa soovid kaasa mõtlevat virtuaalpartnerit, siis võta kindlasti ühendust  –>